O nas

Nasza kadra

Poznaj naszych lektorów
Agata

Pół swojego życia spędziła w Anglii ale jak sama o sobie mówi serce zostawiła w Irlandii Północnej. Filolog anglista, metodyk, mama dwójki chłopców i co najważniejsze nauczyciel z pasją. W Anglii pracowała jako tłumacz oraz jako nauczyciel. Droga do uzyskania statusu nauczyciela kwalifikowanego w Anglii (Qualified Teacher Status) pozwaliła jej wykazać, że spełnia już wszystkie standardy i wymagania QTS, bez konieczności dalszego kształcenia się. Jako Nauczyciel musiała przedstawić szczegółowe dowody swoich kwalifikacji zarówno językowych jak i pedagogicznych, a jej nauczanie było oceniane w angielskiej szkole przez akredytowanego i zatwierdzonego opiekuna.


Jak uczymy

Nasz sposób nauczania

Dlaczego Metoda CLIL

Ponieważ to najlepszy sposób na nabycie umiejętności językowych w XXI wieku! Nie tworzymy sztucznych dialogów a rozmawiamy o tym co się dzieje na świecie. Wprowadzamy elementy slangu po to aby nie okazało się, że język, którego uczyliśmy się przez lata staje się dla nas niezrozumiały na ulicy czy w kinie!
Poznaj naszą metodę

Szkoła cyfrowa

Uczymy się przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Nasza szkoła posiada najnowszy model monitora interaktywnego amerykanskiej firmy Newline, z ktorego zarówno kursanci jak i lektorzy chętnie korzystają.

Poznaj naszą szkołe

Rozpocznij swoją przygodę z nami

Zapisz się już dziś!